גיבוש רעיון ראשוני

גיבוש רעיון ראשוני

שלב הרעיון הוא שלב חשוב מאד לפני ביצוע שרטוטים והתחלת העבודה, נציף יחד מגוון רעיונות על מנת להגיע לפתרון אחד מושלם. בשלב זה עדיין לא מאוחר להחליט מה אנחנו בדיוק צריכים בכדי לקבל תוצאה מושלמת שלקוחותינו יהנו ממנה. התחילו לגבש רעיונות!

שרטוט סקיצה ראשונית

שרטוט סקיצה ראשונית

לאחר גיבוש הרעיון והחלטה ראשונית, אנו יכולים להתקדם לשלב הסקיצה בו כל האפשרויות פתוחות לפנינו, בשלב זה אנחנו ניצור עבורך סקיצה על מנת להמחיש את העיצוב שנעצב בהמשך. הסקיצה היא שלב התחלתי של תהליך העבודה בו ניתן לשנות ולהוסיף דברים חדשים.

עיצוב המוצר

עיצוב המוצר

גיבשנו רעיון, שרטטנו סקיצות, החלטנו מה בדיוק אנחנו רוצים! מה נשאר? תהליך העיצוב הוא השלב בו אנחנו מעצבים את המוצר כפי שסוכם עם הלקוח, תוך כדי שימת לב לפרטים הקטנים וביצוע גרפיקה מושלמת לשביעות רצון הלקוח. במשך השנים רכשנו כלים ומידע חיוני לביצוע עיצום מושלם.

הגשת העיצוב וקבציו

הגשת העיצוב וקבציו

אחרי כל כך הרבה עבודה היא שלב הסיום! הגשת העיצוב ללקוח. אנו נגיש לכם את העיצוב כתמונה בצירוף קבצי המקור (PSD / AI / PDF). מקווים שתהיו מרוצים כמו שאר לקוחותינו, במידה ויש משהו שלא נראה לכם, תמיד אפשר לשפר! אנחנו כאן בשבילכם, נתראה בעבודה הבאה.

עיצוב אתרים לשיפור התדמית

עיצוב אתר אינטרנט מקצועי יוצר תדמית טובה לעסק שלך, כאשר גולש נכנס לאתר אינטרנט בעל עיצוב מבולגן ולא נוח לגלוש בו, הוא יוצא מיידית וכך אתם בעצם מפסידים לקוח פוטנציאלי, אז למה להבריח לקוחות אם אפשר להכווין אותם למכירה? אנחנו בסטודיו סקיצה דואגים להתאים ללקוחותינו את הצבעים המתאימים לעיצוב האתר שלהם, כמו כן אנו דואגים לעבוד בקו נקי ואסתטי על מנת שהולש יוכל להינות מחווית גלישה נעימה באתר האינטרנט ולהמשיך לשאר דפי האתר. במשך השנים צברנו את הניסיון המתאים לביצוע עיצוב אתרים מושלמים שמושכים לקוחות חדשים וגורמים ללקוחות לגלוש זמן רב יותר באתר. ניתן להתרשם בצורה טובה מעסק על פי עיצוב אתר האינטרנט!
Google